Při přípravě jídelníčku a recepturách pokrmů v jídelně spolupracuji s odbornicí na výživu a zdravý životní styl RNDr. Lucií Svobodovou.

S Luckou sestavujeme pokrmy tak, aby ti jídlo nejen chutnalo, ale aby ti dodalo i potřebné živiny v optimální míře. V jídelně ti doporučíme optimální množství jednotlivých složek (obiloviny, bílkoviny, zeleninu) na talíři, aby pokrm byl vyvážený.  

♥ Chceš pravidelně na mail dostávat týdenní menu jídelny Zahrada? Pokud ano, vyplň tento formulář ♥

Vždy jsem se dívala na svět a na celé své konání ekologicky a moje bývalá profese odpadáře tento pohled ještě prohloubila. Vždy mi bylo proti srsti vyhazovat věci, které mohou ještě sloužit. V to počítám i potraviny a jídlo. Z duše nesnáším plýtvání. I proto je Zahrada samoobslužná jídelna, kde si každý může nabrat tolik, kolik potřebuje. Dávám přednost předem objednaným obědům. Nezastírám ani skutečnost, že předem objednaný oběd, je pro mně, jako pro majitele mnohem přínosnější, než nevydařené odhady. Proto, chceš-li mít jistotu, že jídelna bude mít oběd, který sis vybral/a, raději si jej objednej předem. Objednat oběd si můžeš nejpozději den předem do 16.hodin, ve výjimečných případech ještě ráno - to ale pouze na telefonu 608 049 040.

♥ Velmi si vážím vracejících se zákazníků. ♥

Můžeš  si objednat i celý dort z našeho sortimentu, nebo připravíme i dezert na míru, podle potravinových alergií a nesnášenlivostí.

Jídelna Zahrada nabízí také cattering na svatby, rauty, oslavy apod.

 

 

karbanátek z luštěnin, bulgur, dušená zelenina, pickles, okurka
čokoládový korpus, jablečné želé
čočka, celozrnná rýže, mrkvička, brokolice, kysané zelí
cizrnová mousaka s bulgurem
zapečené karbanátky, bulgur, pickles z červeného zelí