OD ŘÍJNA NABÍZÍME 1 X TÝDNĚ ČERSTVOU RYBU

Od října nabízíme v jídelně čerstvé ryby. Zatím 1x týdně - ve čtvrtek. 

Budu zařazovat pouze zdravé maso, zatím tedy čerstvé ryby. Rozhodně se nechystám připravovat antibiotiky nabušené kuřecí maso. Vegetariánské pokrmy budou i nadále hrát hlavní roli.

 

PSTRUH SE ZELENINOU

Abych mohla dostát tomu, že ryby budou skutečně čerstvé a ne z mrazáku, je třeba si rybu dopředu objednat. Stačí v úterý během dne napsat email na zahradapejr@seznam.cz, nebo zavolat na telefonní číslo 608049040. Pár kousků navíc snad bude…

Cena ryby je uváděna na jídelníčku zvlášť, k rybě je možné si vzít ostatní nabízené pokrmy tak, jak jste zvyklí – na váhu.

cesta po nádherné Krétě

22.6. - 28.6. 2017 ZAVŘENO

Jak už obrázek napovídá, čeká nás dovolená. Moc se na ni s Haničkou těšíme. A abychom si obě mohly udělat volno, je třeba na týden přerušit naše aktivity v jídelně. Proto, od čtvrtka do středy, tedy 22. - 28.6. bude Zahrada zavřená. Poslední dva předprázdninové dny už se na Vás, své strávníky budeme moc těšit.

V úterý 13.6. bude odpoledne otevřeno pouze do 16. hodin. Od 17. hodin se můžeme vidět na přednášce v knihovně.

kváskové pečivo

Chlebánky s olivovým olejem a řeckými bylinkami

V pondělí a ve středu pečeme chlebánky. Žitno-špaldové, kváskové, s olivovým olejem a řeckými bylinkami. Jsou vhodné třeba na svačinku klidně jen se zeleninkou, nebo i s pomazánkou. Moc nám chutnají :-)

Hledám do Zahrady šikovného, ochotného, pracovitého a komunikativního člověka pro práce v kuchyni a rozvoz jídel. Bližší informace v jídelně u Ivany Evy Razimové.

V případě zájmu zašlete životopis na email: zahradapejr@seznam.cz

V týdnu od 13. do 17. 2. 2017 - změna otevírací doby

pondělí - čtvrtek 9.00 - 16.00

pátek 9.00 - 15.00

Krásný a šťastný rok 2017

Mějte krásný, šťastný rok 2017.  Tuhle fotku jsem udělala v roce 2015, v nádherných horách nad italskou Apricou. Dnes si přeji (a i těm, kteří to potřebují), abych neztrácela nadhled a vždy jasně viděla, co je podstatné a co ne. Doufám, že mi vzpomínka na tenhle nádherný výhled pomůže.

Jak budeme mít otevřeno o vánocích?

V letošním roce budeme naposledy vařit ve středu 21. 12. Ve čtvrtek 22.12. bude inventura, a proto budeme mít zavřeno, ale cukroví ještě bude možné si vyzvednout. Od pátku 23. 12. 2016 do pondělí 2. 1. 2017 budeme odpočívat a Zahrada bude zavřená. V úterý, 3. 1. 2017 už opět připravíme nějaké dobrůtky a budeme se těšit na vás, naše zákazníky.

platební terminál

Akceptujeme platbu kartou

Od začátku listopadu 2016 akceptujeme platby platebními kartami.

Cukroví

Vánoční cukroví zdravěji

I letos je možné si v jídelně Zahrada objednat zdravější variantu vánočního cukroví. Cukroví připravujeme ze špaldové celozrnné mouky, pohankové mouky, ovesných vloček, oříšků, mandlí, kokosu, sušeného ovoce, pravé vanilky, citronu, skořice, sladu, rýžového případně javorového sirupu, někdy medu, másla, případně ghí. Bezlepkové cukroví připravujeme z přirozeně bezlepkových surovin. Naše cukroví neobsahuje žádná éčka, konzervanty, barviva.

Objednat je možné do 9.12.2016

KURZ VAŘENÍ S LÁSKOU A RADOSTÍ

vypsán nový KURZ VAŘENÍ S LÁSKOU A RADOSTÍ - CO NA PODZIM A V ZIMĚ. Termín 5.11.2016. Více zde

♥ I VEGE CHUTNÁ SKVĚLE ♥